Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
Płeć legwana




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Ania3334

Ania3334
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3232 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 June 2015 - 15:35

W dalekich ( jeszcze ) planach mam zakup legwana zielonego. Czy polecacie zakup samca czy samiczki? Z jakich powodów? Jak odróżnić samca od samicy gdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Ania3334, 03 June 2015 - 15:39.





Similar Topics: Płeć legwana     x


#2 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3272 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 June 2015 - 19:01

Samce bywają dużo bardziej agresywne niż samice, zwłaszcza w okresie godowym dodatkowo zwykle rosną większe, ale to nie jest reguła.



#3 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4245 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 June 2015 - 21:34

Ja mam chłopaka i jest bardzo zrównoważony i spokojny, choć ostatni sezon godowy był ciężki. Wiem, że trafił mi się wyjątkowo spokojny osobnik - wielu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3272 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 June 2015 - 21:41

@[member='Jaguś'] ja sobie poradziłam z legwanem jako pierwsza jaszczurka, więc sądze, że jeśli się odpowiednio dużo wcześniej dowie i będzie mieć twarde nerwy oraz głowe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Ania3334

Ania3334
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3232 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 June 2015 - 22:16

Dziękuję za odpowiedzi ;) Ja mimo wszystko wolę zacząć od czegoś mniejszego i łatwiejszego w hodowli. Jak pisałam, podobają mi się te jaszczurki ale wiem,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Filip_Stadnik

Filip_Stadnik

    Moderator na agama brodata i karłowata oraz legwan zielony.

  • Moderator
  • Z nami od: 4997 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 June 2015 - 23:03

Wybór płci to już preferencje właściciela. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że dana płeć ma swoje specyficzne cechy i wymagania związane z opieką np.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5803 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2015 - 17:28

Sondowanie u malucha to pomyłka, żaden poważny hodowca i wet się na to nie zgodzi w obawie o uszkodzenie gada ;)


Edited by qwertyu, 02 July 2015 - 17:29.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.