Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Wylinka




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Adrian88

Adrian88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4690 dni
  • Poland / Pomorskie / Ustka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2015 - 14:49

siema wszystkim... piszę do was ponieważ mam mieszane myśli co do pewnej sytuacji....

od 5 lat mam BOAsy i nigdy nie miałem z nimi problemu.........................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wylinka     x


#2 Rhimen

Rhimen

    Pomocny w dziale węże

  • Pomocny
  • Z nami od: 6346 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2015 - 17:40

raczej obstawiłbym taką sytuację... ale obejrzyj go pod kątem roztoczy.

Wąż po głodówce, gdy zaczyna jeść także często linieje. Nie musi być głodówka, po prostu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 dzoodzoo

dzoodzoo

    Moderator na działach wężowych !!

  • Moderator
  • Z nami od: 4203 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2015 - 18:12

warto węża obejrzeć ponieważ oprócz roztoczy może mieć np. problemy ze skóra co także determinuje częstotliwość wylinek. 







#4 Adrian88

Adrian88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4690 dni
  • Poland / Pomorskie / Ustka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2015 - 19:27

spokojnie roztoczy nie ma... tego jestem pewien na 100% od tygodnia mają nowe terra... Boaski były ostatni tydzień codziennie moczone w ciepłej wodzie przez około......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Rhimen

Rhimen

    Pomocny w dziale węże

  • Pomocny
  • Z nami od: 6346 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2015 - 19:44

tak jak pisałem... gdy wąż wyczuje większy urodzaj, a tym bardziej podniesienie temperatury + masa żarcia dostaje sygnał, że będzie rosnąć i nie zdziwiłbym się,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Adrian88

Adrian88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4690 dni
  • Poland / Pomorskie / Ustka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 May 2015 - 11:35

pannę ma cały czas u swego boku... :) trzymam je od samego początku razem... :) więc jeśli ma tylko ochotę proszę bardzo... hehe... :) 







#7 nothin

nothin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3401 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Słupca
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 May 2015 - 17:58

Jak mój boa do mnie przyjechał (tez 4 lata) to tez miał wylinke praktycznie jedna po drugiej, jest zdrowy. Może chodzi o zmianę otoczenia (nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.