Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Dziwne zachowanie żółwia chińskiego




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 Labuszko

Labuszko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3383 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 January 2015 - 22:06

Gatunek (nazwa łacińska i dodatkowo potoczna jeśli istnieje):  Chinemys reevesii

Wiek (w miesiącach lub latach): młody, nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by czeplin79, 16 January 2015 - 16:53.





Similar Topics: Dziwne zachowanie żółwia chińskiego     x


#2 florek12344

florek12344
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3415 dni
  • Poland / Małopolskie / Skawina
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 January 2015 - 23:37

Siema!

Ja trochę z innej beczki, sam złowia nie mam i nie za bardzo się znam, ale... Moja dziewczyna od miesiąca ma własnie złowia chińskiego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Gość_alpin__*

Gość_alpin__*
  • Gość

Posted 15 January 2015 - 09:49

Witaj jak dużo masz nalane wody ?? ile centymetrów? Czy żółw wydaje jakieś dźwięki, świszczy, piszczy??? Czy jak wejdzie do wody to może zanurkować? Uważam,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4345 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 January 2015 - 10:34

Jeśli wypływa jak korek-czyli nie macha łapkami, nie płynie a jakby bez własnej ingerenci jest wypychany na górę, świadczy to o zapaleniu płuc-bez interwencji weterynaryjnej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Labuszko

Labuszko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3383 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 January 2015 - 14:40

Żółwik nie wydaje żadnych dźwięków nie świszczy nie piszczy, podczas jego manualnego zanurzenia machał łapkami.

Wody może wydawać się dużo, natomiast zmierzyłem miarką i w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4345 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 January 2015 - 14:48

Czyli nie wypłynął jak korek a używając kończyn, o własnych siłach wypłynął na powierzchnię, tak?







#7 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3898 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2015 - 16:52

Mówisz , że żółwik pływa sam . Poobserwuj , czy nie pływa bokiem itd. (dziwne zachowania podczas pływania). W zoologu penie siedział w malutkim akwa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Labuszko

Labuszko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3383 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2015 - 18:11

To chyba był przedwczeny alarm, w momencie gdy czytałem waszą wypowiedź widziałem jak żółwik nurkuje i śmiga po całym akwarium. W dniu jutrzejszym postaram sie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4345 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 January 2015 - 18:15

Nie za wcześnie. Musisz stosować jak najwięcej pokarmów z listy. Żółw musi mieć dietę urozmaiconą. Ślimaki, wszelkie larwy, mrożonki. Pokarm suchy jedynie jako urozmaicenie. Pokrywę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3898 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2015 - 00:33

z dalszymi spostrzeżeniami , lub problemami zapraszam do " luźne rozmowy o żółwiach " 




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.