Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Luźne rozmowy o żółwiach lądowych




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
302 replies to this topic

#1 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3565 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 18:13

Czas najwyższy, by żółwie lądowe również otrzymały swój temat do pogaduszek :)

Jest to temat służący do luźnych rozmów, poruszania wszelkich tematów "okołożółwiowych", czy po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Luźne rozmowy o żółwiach lądowych     x


#2 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4342 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 19:09

Stawiać się do dyskusji, bo jak temat będzie lichutki do kosza leci ;) Nie dajcie się pokonać wodniakom ;) To ja tak zacznę ogłoszeniem. Wiem,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 AnnaJK

AnnaJK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3417 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 19:10

no to się melduję, Benka (żółw stepowy) mam od 9 grudnia 2014, jest to mój pierwszy gad, więc doświadczenie praktyczne zerowe, a oto on

 

Attached Files







#4 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4342 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 19:18

ekhm, gad wielki jak stodoła ;) Doświadczenia praktyczne przyjdą z czasem. "Primum non nocere". Wiesz mniej więcej co wolno, czego nie. Resztę dopytasz. A własny......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 AnnaJK

AnnaJK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3417 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 19:25

joanna 27, ja bym reflektowała, ale zaaaa daleko, choć w lutym będę w Piwnicznej Zdrój :)



#6 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4342 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 19:29

Od razu mówię że ja tego na bank nie wyślę w całości...nie da rady..Dowieźć mogę do Tarnowa spokojnie. Poza tym opuncja stoi u mnie już......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 AnnaJK

AnnaJK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3417 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 20:33

hm, to jak duża jest ta opuncja?

 

przyszły do mnie( w końcu!!!!) termometry do terra, jeden mierzy czujką temp. w okolicy kamienia 37-39 (lampa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4342 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 20:45

A będzie miała z 15 liści z tego część młodziutkich zielonych a część niestety twardszych-wierzchnia warstwa jakby zdrewniała. Rosła na dworzu, na zimę tylko okrywana.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3565 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 20:59

@[member="AnnaJK"] spróbuj żarówkę o słabszej mocy wkręcić, trochę duża ta temperatura. Jako podłoże masz dalej cyprys czy zmienione na co innego?
@[member="joanna27"] Trzymaj tą opuncję,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4342 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2015 - 21:02

Nie ma problemu, stoi i tak, wyrzucić szkoda :) Ale to jest kaktus opętany. Za każdym razem jak myję okno czy chcę go przestawić, przez......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.