Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zimowanie

- - - - -  
Czy zwinka ponownie zajdzie w sen zimowy?




  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1 Bartixer

Bartixer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3882 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2014 - 16:33

Witam, kot przyniósł mi zwinkę.. Co mam z nią teraz zrobić? Gdzie ją wypuścić, czy ponownie zazimuje? Miała małe rany, przemyłem wodą utlenioną. A może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czy zwinka ponownie zajdzie w sen zimowy?     x


#2 Dhubleidd

Dhubleidd

    Pomocny w dziale Ssaki

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4058 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2014 - 17:21

 Ja na Twoim miejscu przetrzymałbym ją. Napisz do mnie priv. i napiszę Ci jak zapewnić jej właściwe warunki. Na takim mrozie jak jest dzisiaj, na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4341 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 January 2014 - 17:55

to zwierzeta chronione trzeba wypuscic


Edited by babajaga27, 20 January 2014 - 17:56.






#4 Dhubleidd

Dhubleidd

    Pomocny w dziale Ssaki

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4058 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2014 - 19:25

 Może i jest pod ochroną, ale wypuszczenie na dwór, to dla niej pewna śmierć, a na dodatek cierpienie, ponieważ powoli zdychałaby na mrozie. Wiadomo, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 kfjat26

kfjat26
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4045 dni
  • Poland / Podkarpackie / Brzozów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2014 - 19:53

Powiedzcie mi jedną rzecz. Jak ma zachować się lub co robi jakieś towarzystwo ochrony zwierząt po takim zgłoszeniu że ktoś znalazł ranną jaszczurkę. Wysłane z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 BartekR

BartekR

    Miniony moderator w dziale Straszyki

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 5790 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2014 - 19:56

Drogi Dhubleidd, a zdajesz sobie sprawę z tego, że zwinka jako gatunek rodzimy zimę spędza również w kraju hibernując?







#7 Dhubleidd

Dhubleidd

    Pomocny w dziale Ssaki

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4058 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2014 - 20:32

Drogi Dhubleidd, a zdajesz sobie sprawę z tego, że zwinka jako gatunek rodzimy zimę spędza również w kraju hibernując?

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4341 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 January 2014 - 20:52

zdajesz sobie sprawe z tego zwierzeta tak samo i ludzie umieraja czasem? Przeciez nie wiesz ile miala lat, poza tym w poprzednim poscie wspomniales cos......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 RobertM

RobertM

    Moderator: Kameleony

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6083 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2014 - 21:52

Jaszczurka umieszczona w temperaturze od ok. zera do +6 stopni zapadnie w hibernację i tak byłoby dla niej najlepiej. Najlepiej byłoby umieścić ją, zakopać w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Rapala96

Rapala96
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3746 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 February 2014 - 08:46

Ja bym się nie przejmował sprawami prawnymi przecież nie chodzi tu o hodowle tylko o ocalenie życia zwierzęcia. Może całego świata się nie zbawi ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.