Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
dawkowanie JBL TerraVit fluid 50ml




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 ziu

ziu

    Zasłużony terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7518 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2013 - 16:52

Witam,

 

Kupiłem ostatnio wapno firmy JBL, oraz witaminy w płynie TerraVit fluid 50ml, niestety nie dopytałem sprzedawcy jak dawkować witaminy. 

 

Na opakowaniu niestety brak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: dawkowanie JBL TerraVit fluid 50ml     x


#2 mariusz_d

mariusz_d
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5088 dni
  • Poland / Śląskie / Świętochłowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2013 - 18:29

2 krople na taką ilość wody wystarczy, przy większych ilościach możliwe że gekon nie będzie chciał tego pic. Proponuję Ci jednak w miarę szybko kupić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 ziu

ziu

    Zasłużony terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7518 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2013 - 19:56

Sprawdzam wlasnie po zapachu przy 2 kroplach nie jest bardzo intensywny i gej pije. Zakupie w weekend reptimineral. Pytanie tylko czy jak mam wapno z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 mariusz_d

mariusz_d
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5088 dni
  • Poland / Śląskie / Świętochłowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2013 - 20:28

Zamiast Reptimineral proponowałbym ReptiVite, tańsze i sprawdzone. Jeśli masz wapń z D3 to witaminy mogą być bez, ale jeśli kupisz z D3 to też nic......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 ziu

ziu

    Zasłużony terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7518 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2013 - 20:49

śliczne dzięki za info, oczywiście chodziło mi o ReptiVite :) jak teraz spojrzałem na zdjęcie, nazwy mi się pokręciły.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.