Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Zakazane i dozwolone produkty




  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#1 Tinka_1997

Tinka_1997
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4102 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wałbrzych
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2013 - 12:33

Witam! :)
Jak niektórzy z was wiedzą, za ponad miesiąc zamieszka u mnie moje pierwsze maleństwo. Od ponad roku, gdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Zakazane i dozwolone produkty     x


#2 passionberry

passionberry
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4090 dni
  • Poland / Śląskie / Kłobuck
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2013 - 14:29

Podłączam się pod pytanie :D szczególnie interesują mnie cytrusy, bo nigdzie nie znalazłam na ten temat informacji, a zauważyłam, że zapachem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 gugas

gugas
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4321 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 January 2013 - 17:09

Ryż można podawać. Surowego kurczaka też, moje jeże wolą od gotowanego, którego nie tykają.
Winogrona - można, ale trzeba z nich wyjąć pestki, żeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by gugas, 25 January 2013 - 17:10.






#4 Marcelina

Marcelina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4087 dni
  • Poland / Mazowieckie / Otwock
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 February 2013 - 01:52

A ryż z kurczakiem i marchewką - TAK czy NIE? :)


#5 passionberry

passionberry
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4090 dni
  • Poland / Śląskie / Kłobuck
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 February 2013 - 02:41

Skoro można i ryż i kurczaka i marchewkę (startą lub gotowaną) to podejrzewam, że wszystko razem również. Oczywiście najpierw podałabym albo osobno, albo razem ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Hrabia

Hrabia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4096 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2013 - 23:12

Ja dziś zauwrazyłem że mój Zgredek sprzedał by sie za kawałek żóltego sera :D






#7 komarek22

komarek22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6499 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2013 - 23:30

Poniżesz informacje pochodzą ze strony: [url="http://jezafrykanski.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?1064193"]http://jezafrykanski...21.html?1064193[/url]
Uznałem że są tu bardzo szczegułowe informacje które mogą pomóc wielu początkującym "jeżym właścicielom:

[url="http://jezafrykanski.blox.pl/2011/11/Odzywianie.html"]Odżywianie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by komarek22, 02 February 2013 - 23:32.


#8 Hrabia

Hrabia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4096 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 February 2013 - 21:33

A co z żywymi owadami? Jeż da rade? Mam też w domu ptasznika i wiem że np taki drewnojad potrafi siedizec w pudełku ponad 2......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 passionberry

passionberry
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4090 dni
  • Poland / Śląskie / Kłobuck
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 February 2013 - 23:45

Chyba niewiele wiesz o jeżach, skoro zadajesz takie pytanie :P . Wystarczy przeczytać post nad Twoim i wszystkiego byś się dowiedział......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 flo

flo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7056 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Tuchola
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 February 2013 - 11:38

Ja moim jeżom podaję mączniki, ale tylko jako niewielki dodatek (który uwielbiają), ponieważ zawiera sporo tłuszczu. Słyszałam również o skarmianiu świerszczy (sama nie próbowałam), próbowałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.