Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
jez potrzebne zabiegi



  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Supergonzo

Supergonzo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4689 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 July 2012 - 01:31

witam.. wiem, ze dowiedzialbym sie wszystkiego u weterynarza, ale chcialbym zapytac najpierw tu (jeszcze nie pytalem czy bylo cos z mlodymi robione) cena 100 zl,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: jez potrzebne zabiegi     x


#2 jezpigmejski

jezpigmejski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4680 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 July 2012 - 16:39

Żadnych szczepień. Szczepienia jeży to nieporozumienie, nie wiem skąd to się wzięło, ale jest plaga... W wyniku konsultacji z weterynarzami (więcej niż jednym) śmiało mogę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Supergonzo

Supergonzo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4689 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 July 2012 - 01:36

wlasnie tak mi sie cos wydawalo, ze to chyba nie u tych zwierzat, bo przeciez trzymane od poczatku w domu nie maja kontaktu z chorobami,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Marta_Marciniak

Marta_Marciniak

    Lekarz weterynarii - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych

  • Lekarz weterynarii.nieaktywny
  • Z nami od: 4900 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 July 2012 - 08:19

Warto zbadać kał w kierunku pasożytów wewnętrznych, jak również wykonać zeskrobinę ze skóry w celu wykluczenia pasożytów zewnętrznych (świerzb nie jest taki rzadki u jezy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.