Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


biotop

- - - - -  
Uroplectes flavoviridis warunki hodowli




  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1 michaju

michaju
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5242 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2012 - 14:27

Uroplectes flavoviridis ktoś zna optymalne warunki? Osobiście zakładam że podłoże piasek+torf / temp. 25 - 28 / wilgotność około 70%
W razie czego proszę o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Uroplectes flavoviridis warunki hodowli     x


#2 dawe

dawe

    Miniony Redaktor: Skorpiony

  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 5953 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2012 - 15:52

Temperaturę utrzymuj tak jak napisałeś, lecz wilgotność powinna być nieco niższa tak około 40-50%.


#3 kondzio

kondzio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7081 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2012 - 19:56

Dołączę się do tematu z pytaniem, interesują mnie informację dotyczące siły jady tego skorpiona. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Pozdrawiam






#4 bezi

bezi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6350 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2012 - 20:28

[quote]Dołączę się do tematu z pytaniem, interesują mnie informację dotyczące siły jady tego skorpiona. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Pozdrawiam[/quote]

ja się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 kondzio

kondzio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7081 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2012 - 21:33

Jak ja nie lubię jak ktoś nie umie odp normalnie na pytanie tylko chce komuś dogryźć bo ma zły dzień.
1. Pytałem ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 bezi

bezi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6350 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2012 - 21:52

[quote]Jak ja nie lubię jak ktoś nie umie odp normalnie na pytanie tylko chce komuś dogryźć bo ma zły dzień. [/quote]
dniówkę mam dobrą,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 kondzio

kondzio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7081 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2012 - 22:42

[quote]dniówkę mam dobrą, także strzelaj dalej... [/quote]
też tak myślałem jak skończyłem 18 ;]

[quote]mimo, że jak dalej napisałeś jesteś bardziej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 bezi

bezi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6350 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2012 - 22:53

[quote][quote]dniówkę mam dobrą, także strzelaj dalej... [/quote]
też tak myślałem jak skończyłem 18 ;]

[quote]mimo, że jak dalej napisałeś jesteś bardziej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 kondzio

kondzio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7081 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2012 - 23:03

[quote]fajnie że czujesz się w potrzebie wywyższania wiekiem, że jaki to Ty nie jesteś stary i doświadczonym hodowcą!
naprawdę, nie imponuje mi to:)[/quote]
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 bezi

bezi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6350 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2012 - 23:27

szkoda że niektórzy nie przyjmują krytyki, a ich jedynym argumentem jest wiek i to że aluzja o spotkaniu w cztery oczy może kogoś niby przestraszyć.........................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.