Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


opinie

Papa gekon




  • This topic is locked This topic is locked
71 replies to this topic

#1 Nomad639

Nomad639
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2010 - 23:20

Napewno kazdy zna ten sklep, jednak postanowilem wystawic osobista opinie dla tych ktorzy moze nie wiedza. Kupilem ostatnio u nich felsume madagaskarska, cena byla bardzo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 drizzt

drizzt

    Moderator w działach giełdowych

  • Pomocny na giełdzie
  • Z nami od: 7163 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 January 2011 - 09:55

Rowniez polecam :)


#3 Baracoae

Baracoae
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 January 2011 - 16:59

Papa gekon ma świetne zwierzaki. Z ręką na sercu mogę wszystkim polecić tego hodowce !!!!






#4 Kayoosh

Kayoosh
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 January 2011 - 00:57

Kupiłam z tej hodowli w październiku 2010 2 felsumki klemmeri. Zwierzaki dotarły do mnie pociągiem, w rewelacyjnym stanie i odpowiednio zabezpieczone. Maluchy są zdrowe, szybko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Chamol

Chamol
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 January 2011 - 11:41

Zakupiłem u Piotrka dwie felsumki. Przyjechały PKS zapakowane jak trzeba, śliczne w dobrej nawet bardzo dobrej cenie i dobrej kondycji wybarwione zdrowe plus karmówka, o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 mradamf1985

mradamf1985
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 January 2011 - 12:24

Świetny hodowca, zwierzęta zawsze w świetnej kondycji, i oczywiście bardzo dobry kontakt nigdy nie ma problemu żeby się czegoś dowiedzieć, doradzić nie tylko przed zakupem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Maniek_kg

Maniek_kg
  • Poland / Zachodniopomorskie / Kołobrzeg
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 January 2011 - 20:36

Ja również zakupiłem parkę gekonów paskowanych w tym sklepie. Oczywiście zwierzaki dostarczone PKP w bardzo dobrej kondycji i bardzo szybko rosną. Polecam jak najbardziej.


#8 woja

woja
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2011 - 18:21

Kupiłem u niego moje dwie pierwsze felsumki.Jestem bardzo z nich zadowolony.Są bardzo ładnie wybarwione.
POLECAM!!!


#9 Reptileman

Reptileman
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2011 - 20:17

Również polecam ! :) Kupiłem felsume i jestem bardzo zadowolony :) felsumka rośne bez żadnych problemów wszystko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 ŁukaszS

ŁukaszS
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2011 - 20:44

Mam od niego kilka jaszczurek (ostatnią kupiłem 2 dni temu) i muszę powiedzieć, że zwierząt w takiej kondycji nie znajdziecie nigdzie indziej! Polecam,na pewno się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.