Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

* * * * * 1 votes  
Katalog roślin niewskazanych!




  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1 Gość_Piteros_*

Gość_Piteros_*
  • Gość

Posted 15 May 2010 - 17:27

[color=red][b]PRZECZYTAJ:[/b][/color] Wreszcie udało się zakończyć pracę nad katalogiem roślin niewskazanych w diecie legwana. Prosiłbym aby do informacji tu zamieszonych podchodzić z rozsądkiem. Wiele roślin widniejących......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Katalog roślin niewskazanych!     x


#2 meg11

meg11
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7554 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 May 2010 - 11:47

fasola? pietruszka? pokrzywa?

kazda z tych roslin je moj legwan, prosze o uzasadnienie czemu nie mozna ich podawac w tabeli takiej informacji......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Gość_Piteros_*

Gość_Piteros_*
  • Gość

Posted 18 May 2010 - 13:30

Tylko czekałem na głosy oburzenia :D
O pokrzywie pisałem wcześniej.

[color=blue]pietruszka[/color]:
Pietruszka obfituje w kwas szczawiowy (1,70% masy), i czynnik......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Rysiek

Rysiek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7553 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2010 - 13:47

Na temat fasoli pozwolę sobie popatrzeć z drugiej strony. Najpierw niech ktoś mnie przekona i poda dowody na to, że jest szkodliwa, a wtedy przestanę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Gość_Piteros_*

Gość_Piteros_*
  • Gość

Posted 18 May 2010 - 13:58

Wydawało mi się, że fakty podałem powyżej. To, że jakiś osobnik jada coś niekorzystnego i nic mu nie jest nie jest wystarczającym argumentem gdyż mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Rysiek

Rysiek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7553 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2010 - 14:48

Nie podałeś faktów dotyczących szkodliwości tych substancji (mam na myśli gady), a jedynie ich obecność w roślinie. One niekoniecznie jednakowo muszą wpływać na ludzi i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Gość_Piteros_*

Gość_Piteros_*
  • Gość

Posted 18 May 2010 - 15:03

Oczywiście masz tu Ryśku całkowitą rację. Wiele gatunków zwierząt wykształciło mechanizmy obronne przeciw niektórym toksynom. Z tego co wiadomo to legwan zielony także ma takie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Ernest_FOTO

Ernest_FOTO
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5136 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2010 - 17:31

Według strony podanej wyżej ( http://www.green-iguana.net/gruener-leguan/leguan-ernaehrung.htm ), zarówno szczaw, jak i pokrzywa są "głównym pokarmem"... Wszędzie są sprzeczne informacje...


#9 Gość_Piteros_*

Gość_Piteros_*
  • Gość

Posted 18 May 2010 - 17:50

[quote]Według strony podanej wyżej ( http://www.green-iguana.net/gruener-leguan/leguan-ernaehrung.htm ), zarówno szczaw, jak i pokrzywa są "głównym pokarmem"... Wszędzie są sprzeczne informacje... [/quote]
Istotnie pokrzywa podawana jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Długopis

Długopis

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7073 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2010 - 18:42

Rozumiem różne reakcje ale piteros79 poruszył kwestię którą należy rozwijać, nie można pozostać na wiedzy, którą obecnie posiadamy. Będę go bronił, bo wniósł wiele informacji......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.