Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
[INNE] Wzór dokumentu pochodzenia dla ptaszników objętych ograniczeniami UE



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Wiciu

Wiciu
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7548 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2008 - 23:37

W związku z tym, że bezkręgowców (czyli ptaszników i skorpionów) nie trzeba zgłaszać do rejestru w starostwie, ale wymagane jest przepisami UE udokumentowanie legalnego pochodzenia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: [INNE] Wzór dokumentu pochodzenia dla ptaszników objętych ograniczeniami UE     x


#2 sskin

sskin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7007 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2008 - 23:41

super sprawa!! dziękujemy Wiciu :)


#3 Craftz

Craftz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6069 dni
  • Poland / Podlaskie / Bielsk Podlaski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 April 2008 - 18:22

[quote]
Potwierdzam, że następujące zwierzęta [u]stanowią[/u] pochodzą z mojej hodowli oraz/i są moją własność.[/quote]

Ten wyraz jest moim zdaniem zbędny. Proszę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Przemysław_Łuczak

Przemysław_Łuczak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6765 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 April 2008 - 19:39

[quote]Potwierdzam, że następujące zwierzęta stanowią pochodzą z mojej hodowli oraz/i są moją własność.[/quote]
no i zamiast "są" powinno być "stanowią"

dziękujemy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Venomous

Venomous
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6174 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 April 2008 - 19:44

hmm ciekawe czy ma to jakąś moc prawną... ?


#6 shin

shin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6279 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 April 2008 - 19:55

[quote]hmm ciekawe czy ma to jakąś moc prawną... ?[/quote]
Właśnie miałem zapytać o to samo. Czy policja i inne organy zaakceptowały ten dokument jako......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 sskin

sskin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7007 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 April 2008 - 17:05

[quote] [quote]hmm ciekawe czy ma to jakąś moc prawną... ?[/quote]
Właśnie miałem zapytać o to samo. Czy policja i inne organy zaakceptowały ten dokument......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Venomous

Venomous
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6174 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 April 2008 - 18:23

do niedawna wg. ustawy w ogóle nie trzeba było było mieć żadnych dokumentów na Brachypelmy :)
Mam nadzieję i oczywiście trzymam kciuki żeby to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Fryzjer86

Fryzjer86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6467 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 April 2008 - 21:34

ponadto przydala by sie poprawna wersja, tzn bez literowek. Jednak to strasznie podwaza moc dokumentu. Warto by bylo podeprzec to jakims oficjalnym komunikatem. I jeszcze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Trim

Trim
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6823 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 April 2008 - 22:43

Wszystko jest super i w ogóle, ale nie ratuje to osób, które już dawno zakupiły swoje pająki :). Kiedy nikt nie myślał o niepotrzebnych dokumentach,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.