Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


* * * * * 3 votes  
HODOWLE ZWIERZĄT KARMOWYCH - opisy!



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Dark_Raptor

Dark_Raptor

    Miniony Koordynator w działach owadzich

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7463 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 August 2005 - 07:41

Przeczytaj koniecznie artykuły o hodowli zwierząt karmowych. Unikniemy dzięki temu bałaganu i niepotrzebnego powielania tych samych tematów setki lub tysiące razy :)
W miarę docierania......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: HODOWLE ZWIERZĄT KARMOWYCH - opisy!     x


#2 kaka958

kaka958
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4794 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 August 2013 - 03:42

W artykule o szczurach jest błąd. Szczury wcześniej osiągają dojrzałość płciową i mogą się zapładniać już w wieku 5 tyg (samce najlepiej od matki oddzielić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 suchy515

suchy515
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3878 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Skarżysko Kamienna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 November 2013 - 14:13

nikt nie napisał jeszcze jakie warunki prawne trzeba spełnić żeby założyc jaką kolwiek hodowle karmówek miałem rack na myszy wielkość pojemnika 35*28 w środku 1/4......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Dark_Raptor

Dark_Raptor

    Miniony Koordynator w działach owadzich

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7463 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 November 2013 - 12:51

Niestety, gryzoniami i ich hodowlą się nie zajmowałem i nie zajmuję. Osoby siedzące w temacie powinny ogarnąć opisy. Można wysłać autorom opisów informacje i prośbę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Robert_R

Robert_R
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7531 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2014 - 18:51

Czy w art. o szarańczy nie wkradł się błąd jeśli chodzi o wielkość pojemnika? 300l to przecież ogromne akwarium. Od biedy małego prosiaka można by......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Makto

Makto

    Miniony Moderator na agama brodata i karłowata.

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4220 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2014 - 18:55

Z tego co mi się kojarzy przyjmuje się 1l na jedną sztukę, więc 300 szt to jeszcze nie tak wiele.







#7 Robert_R

Robert_R
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7531 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 May 2014 - 06:53

300l na 30 szt. - to budziło moje wątpliwości.



#8 mikaziomek

mikaziomek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3965 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bolesławiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 September 2016 - 10:00

Nie ma opisu hodowli Barciaka, słyszałam o hodowli na pożywce glicerynowo-miodowej?



#9 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3360 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 September 2016 - 00:08

Raczej glicerynowo-skrobiowo-drożdzowo-miodowej, gdzieś na forum jest temat ze składem pożywki dla barciaka.

W ogóle niektóre  opisy mają według mnie słaby związek z rzeczywistością. Ja szarańczę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Gryzu

Gryzu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2199 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 August 2018 - 15:08

Jak hodować turki. Nie mogę znaleźć o tym zbyt dużo informacji. Mam 70szt w tym 5 samców da się to rozmnozyc

Wysłane z mojego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.