Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Zdjęcie
- - - - -

Kameleon [co i jak]

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz odpisać na ten temat.
5 odpowiedzi na ten temat

#1 baryzchelma OFFLINE  

baryzchelma

Doglądacz

• Terrarysta
  • Z nami od: 3087 dni
  • Polska / Lubelskie / Chełm

Napisany 17 listopad 2005 - 15:02

Witam,
Chcialbym kupic kameleona podobaja mi sie, jednak nie mam zupelnie o tym pojecia. póki co to tylko zajmuje sie pajaczkami. Jakie warunki musze spelnic ? Co mi polecacie jaki gatunek ? no i jak z terrarium bo z tego co czytalem to najlepsze 100x100x100 a to juz jest spory koszt, nie moze byc jakas klatka lub cos takiego. No nie wiem podpowiedzcie mi...

Pozdrawiam !

#2 Gość_wh6fxe_* OFFLINE  

Gość_wh6fxe_*
  • Gość

Napisany 17 listopad 2005 - 15:05

Kamki sa bardzo wrazliwe na praktycznie wszytko.. przeciagi wahania temperatury wahania wilgotnosci... zeby zaczac hodowac kamka musisz meic juz spore obyce z gadami.

#3 minok OFFLINE  

minok

Stały bywalec

• Terrarysta
  • Z nami od: 3880 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 17 listopad 2005 - 15:17

Nie do końca się zgodzę;) Jak już hodowałeś pająki to jesteś odpowiedizlany z tego wynika, masz 17 lat więc nie kupujesz go jako zabawki, jak dużo poczytasz to spox;) Kup Jemena:P

#4 baryzchelma OFFLINE  

baryzchelma

Doglądacz

• Autor tematu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3087 dni
  • Polska / Lubelskie / Chełm

Napisany 17 listopad 2005 - 16:08

z odpowiedzialnoscia i dbaloscia nie ma problemu... to na 100 % a jak wygalda sprawa z terrarium ?

#5 minok OFFLINE  

minok

Stały bywalec

• Terrarysta
  • Z nami od: 3880 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 17 listopad 2005 - 20:30

Tropikalne, wymiary jak w opisie. Gałęzie do wspianania torf, mały basenik, zieleń, ogrzewanie i git;) A no i krujówki:P

#6 Kamek OFFLINE  

Kamek

Stały bywalec

• Terrarysta
  • Z nami od: 3221 dni
  • Polska / Śląskie / Ruda Śląska

Napisany 17 listopad 2005 - 20:40

Niejestem wrazliwy XD
Ale tak serio mozesz se juz kupic. Polecam Jamena. Tylko se duz o nich poczytaj...
Jak bedzie miał jeśc do bedzie oki.

© 2001-2014 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).