Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Zdjęcie
- - - - -

Male czarne i czerwone robaki u boa c.

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

#1 enanthate OFFLINE  

enanthate

Powoli się rozkręca

• Terrarysta
  • Z nami od: 2553 dni
  • Polska / Śląskie / Chorzów

Napisany 24 maj 2007 - 16:59

Witam! Chcialem sie zapytac jak sie pozbyc czarnych i czerwonych robakow z mojego terra. Robaki zauwazylem dzis rano to odrazu zmienilem podloze (torf), wyszorowalem wszystkie kryjowki, terra, itp. ale zas zobaczylem tego robala tylko ze narazie jednego i jeszcze mniejszego. I jedno mnie dziwi ze te robaki jak chodzily to tylko po boasie a po terra nie (bynajmiej ich nie widzialem wogole a staralem sie kazda kryjowke dokladnie obejzec). Co to moze byc i jak.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#2 enanthate OFFLINE  

enanthate

Powoli się rozkręca

• Autor tematu
  • Terrarysta

Napisany 24 maj 2007 - 17:24

Z tego co teraz wyczytalem sa to roztocza (chyba), a co do pozbycia to to czytalem ze globol tylko jedno pytanie zy wszystko zas wymyc przed ta kuracja globolem czy moge zostawic tak jak jest?

#3 _W_o_n_s_Z_ OFFLINE  

_W_o_n_s_Z_

Doglądacz

• Terrarysta
  • Z nami od: 2772 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 24 maj 2007 - 17:58

To roztocza... Najpierw wyjmij weza(jest to trudne bo jest agresywny ;)) i wloz go do wody na jakies czas zeby zabily sie roztocza na nim... W miejsce gdzie lezal waz i gdzie byly te roztocza nalej duzo ilosc wody(pozniej sama wyparuje) i roztocza sie zabija i nie ebdzie po nic znaku ---- ja tak zrobilem!
Jak to nic nie da to kup globl, wyjmij weza do ajkiegos pojemnika i wloz globol do terra tylko.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 AvikulariA OFFLINE  

AvikulariA

Doglądacz

• Terrarysta
  • Z nami od: 2913 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 24 maj 2007 - 19:35

[url]http://www.terrarium.com.pl/forum/viewtopic.php?t=42786[/url]

#5 enanthate OFFLINE  

enanthate

Powoli się rozkręca

• Autor tematu
  • Terrarysta

Napisany 25 maj 2007 - 21:17

Nie wiem co juz zrobic. Waz mial 2godz kapiel terra sie wietrzy wiec boas siedzi w faunaboxie i patrze przed chwila to zas takie fest male robale chodza po nim nie az tak duzo jak wtedy ale chodza. No nie wiem juz kompletnie moze wy wiecie co oprocz kapieli moze pomoc moze jakas masc albo cos bo naprawde nie wiem :(

#6 obcy91 OFFLINE  

obcy91

Stary wyjadacz

• Terrarysta
  • Z nami od: 3595 dni
  • Polska / Małopolskie / Tarnów

Napisany 25 maj 2007 - 21:23

jak juz kąpiel nie pomogła to globol...

#7 enanthate OFFLINE  

enanthate

Powoli się rozkręca

• Autor tematu
  • Terrarysta

Napisany 26 maj 2007 - 07:22

No plytke globol zastosowalem w terra. I terra sie wietrzy w tym momencie no ale gdy zobaczylem ze zas sa to nie chce go wkladac spowrotem bo rozejda sie po terra. Chyba ze mam go wlozyc i wlozyc tez kawalek plytki tak jak to gdzie pisalo ?

#8 eju OFFLINE  

eju

Stały bywalec

• Terrarysta
  • Z nami od: 2715 dni
  • Polska / Śląskie / Świętochłowice

Napisany 26 maj 2007 - 21:12

mordd prawdę Ci powie . . . www.terrarium.com.pl/forum/posting.php?mode=reply&p=538009&sid=bc75097072f33ae678f8a9feb6a28f3e

0 terrarystów czyta ten temat

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2014 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).