Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Zdjęcie
- - - - -

*BOA NIE CHCE JEŚĆ ;(

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

#1 amisia007 OFFLINE  

amisia007

Powoli się rozkręca

• Terrarysta
  • Z nami od: 3282 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok

Napisany 23 luty 2007 - 21:01

Mój Boas już 4 miesiące nie chce jeść ;( Strasznie sie martwie bo to już chyba tropszke za dlugo trwa. Kiedy próbuje go nakarmić w ogole nie wykazuje zainteresowania szczurem. Pozatym zachowuje sie całkowicie normalnie. Nie było żadnych zmian, wiecie nie zmienialam mu terrarium ani nic z tych rzeczy stresów wię nie miał, dlaczego nie je ? Co mam robić ? Prosze o pomoc !!!

PS: Jeśli to istotne to Mały ma.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#2 dexrer OFFLINE  

dexrer

Stały bywalec

• Terrarysta
  • Z nami od: 2888 dni
  • Polska / Lubuskie / Szprotawa

Napisany 23 luty 2007 - 21:31

moze robbi sobie glodwoke:P A przez te miesiace sluchudł ?? Jezli nie to nie ma obaw robi sobie glodwówke.A probowales inny pokarm??

#3 Gość_Anonymous_* OFFLINE  

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisany 23 luty 2007 - 21:34

Moje boaski robiły przerwy NAWET 5-6 miesięcy w jedzeniu, później wracało wszystko do normy. Nie martwił bym się, ponieważ boasek jest już dorosły:).

#4 Serpiente OFFLINE  

Serpiente

Stary wyjadacz

• Terrarysta
  • Z nami od: 2808 dni
  • Polska / Podkarpackie

Napisany 23 luty 2007 - 21:35

Spokojnie. Był podobny temat z pytonem tygrysim. Opisz jakie masz warunki i czym go na razie karmiłeś? Może wystarczy spróbować z innym pokarmem. Czy wąż jest aktywny? zachowuje się normalnie?

#5 amisia007 OFFLINE  

amisia007

Powoli się rozkręca

• Autor tematu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3282 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok

Napisany 23 luty 2007 - 21:41

Nie próbowałam z innym pokarmem, ale na pewno już jutro spróbuje :)
Boas zachowuje sie całkowicie normalnie i nie zauważyłam żeby schudł.

Bardzo dZiękuję za uspokojenie mnie :) Jutro spróbuje dać mu hmmm może chomika ?? bo kurczaczka kiedys próbowalam ale nie chcial nawet jak normalnie jadł. A jak nie zje poczekam jeszcze troszke, mam nadzieje, że faktycznie to nic złego.

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

#6 Gość_Anonymous_* OFFLINE  

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisany 23 luty 2007 - 21:41

No tak, napisz jakie warunki, ale ja osobiście bym sie tym nie martwił. Czy wąż stracił na wadze? Jeżeli tak, to ile?

0 terrarystów czyta ten temat

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2014 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).