Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Uroplatus fimbriatus - Gekon Liścioogonowy (cena/źródło)

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 suchy90

suchy90
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecin

Napisany 13 lipiec 2018 - 10:19

/* /*

Witam,

mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc.

Po kilku latach hodowli Gekona Orzęsionego doszedłem do wniosku, że wypadałoby się rozwinąć :)

Zdecydowałem się na Gekona Liścioogonowego (Uroplatus Fimbriatus), ew. Uroplatus Henkeli . Poszukałem, poczytałem i wiem co i jak, ale niestety nie wiem skąd i za ile :)

Czy znacie lub słyszeliście o jakichś hodowlach? Wiecie może gdzie można dostać takiego osobnika/parkę ? Znacie przedziały cenowe?

Nie musi być z PL, aczkolwiek.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez suchy90, 13 lipiec 2018 - 11:36.

#2 Radagast W hodowli

Radagast
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 13 lipiec 2018 - 14:58

Nie interesowałem się nigdy tymi brzydalami, ale za granicą widziałem ogłoszenia.
Różne gatunki Uroplatusów są w różnych cenach. Teraz widzę jakieś samce po 100 EUR za sztukę, a parki od 450 do 800 EUR za parę.
Ale różne gatunki, jak napisałem:
http://terraristik.com/tb/list_classifieds_int.php

W Polsce nie wiem, na forum mało hodowców się ostatnio odzywa.

#3 suchy90

suchy90
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecin

Napisany 14 lipiec 2018 - 09:31

/* /*

Nie interesowałem się nigdy tymi brzydalami, ale za granicą widziałem ogłoszenia.
Różne gatunki Uroplatusów są w różnych cenach. Teraz widzę jakieś samce po 100 EUR za sztukę, a parki od 450 do 800 EUR za parę.
Ale różne gatunki, jak napisałem:
http://terraristik.com/tb/list_classifieds_int.php

W Polsce nie wiem, na forum mało hodowców się ostatnio odzywa.

Bardzo dziękuję. Znalazłem na stronie osobę z Polski, która wystawiała na sprzedaż.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).