Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

aspekty prawne

Pyton królewski - czy dobrze kupuję?

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 rocklemon93617

rocklemon93617
  • Terrarysta
  • Z nami od: 99 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 14 czerwiec 2018 - 21:09

Witam. Ostatnio zamieściłem post o kupnie młodej pytonicy i zgłosił się kolega hubix557. Pokazany mi wąż wygląda na zdrowego i zadbanego, tak samo opis nie wydaje się naciągany. Niestety małej nie mogłem zobaczyć na żywo, tylko ze zdjęć. Sam zakup ma odbyć się poprzez wysyłkę za pobraniem, ale z racji że wyjeżdżam na wakacje, to będę mógł odebrać małą dopiero pod koniec lipca, a kolega prosi o zaliczkę. Więc cała transakcja opiera się na sporej.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Edytowany przez rocklemon93617, 14 czerwiec 2018 - 22:33.

Podobne tematy: Pyton królewski - czy dobrze kupuję?     x

#2 KasiaEm

KasiaEm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 403 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice

Napisany 14 czerwiec 2018 - 22:14

Pod okienkiem, w którym pisałeś posta masz przycisk do załączenia zdjęć.

#3 adamkraka W hodowli

adamkraka

Koordynator w działach wężowych

• Koordynator działów
  • Z nami od: 1930 dni
  • Polska / Opolskie / Opole

Napisany 14 czerwiec 2018 - 22:17

Masz jakieś wątpliwości to nie kupuj. A co do wysyłki za pobraniem to @[member='hubix557'] musisz mieć niezłą wiarę w ludzi żeby zgodzić się na wysyłkę za pobraniem.

#4 rocklemon93617

rocklemon93617
  • Terrarysta

Napisany 14 czerwiec 2018 - 22:45

Dzięki za info Kasia
(Jak nie dodało cytatu to sory, ale jestem L-ką na tej stronie)

Masz jakieś wątpliwości to nie kupuj. A co do wysyłki za pobraniem to @[member='hubix557'] musisz mieć niezłą wiarę w ludzi żeby zgodzić się na wysyłkę za pobraniem.

Okej? Ty w ogóle przeczytałeś co ja napisałem? Pisze ten post, Bo ufam sprzedającemu, ale wolę mieć dowód od trochę bardziej ode mnie doświadczonych terrarystów, którzy może.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#5 adamkraka W hodowli

adamkraka

• Koordynator działów

Napisany 14 czerwiec 2018 - 23:03

@[member='rocklemon93617'] przeczytałem, o dziwo, i nie rozumiem twojego problemu kompletnie, to normalne że jeżeli chcesz coś "zarezerwować" to wpłacasz zaliczkę/zadatek, tym bardziej że sprzedawca przetrzymując i karmiąc, ogrzewając itd idzie Ci na rękę... Jeżeli pytasz o opinie na temat hubixa to nie ten dział, wiedziałbyś gdybyś przeczytał regulamin i rozejrzał się na forum. Wygląd węża nie budzi większych zastrzeżeń.

#6 rocklemon93617

rocklemon93617
  • Terrarysta

Napisany 14 czerwiec 2018 - 23:09

@[member='rocklemon93617'] przeczytałem, o dziwo, i nie rozumiem twojego problemu kompletnie, to normalne że jeżeli chcesz coś "zarezerwować" to wpłacasz zaliczkę/zadatek, tym bardziej że sprzedawca przetrzymując i karmiąc, ogrzewając itd idzie Ci na rękę... Jeżeli pytasz o opinie na temat hubixa to nie ten dział, wiedziałbyś gdybyś przeczytał regulamin i rozejrzał się na forum. Wygląd węża nie budzi większych zastrzeżeń.

Okej. Powtórzę jeszcze raz. Nie chodzi mi o zaliczkę, tylko o.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez rocklemon93617, 14 czerwiec 2018 - 23:10.

#7 adamkraka W hodowli

adamkraka

• Koordynator działów

Napisany 14 czerwiec 2018 - 23:15

tylko o opinie o sprzedającym
- dział giełda

Wciąż mi jednak nie powiedziałeś jak niby miałbym kogokolwiek oszukać wysyłką za pobraniem?
Widzisz, absolutnie nigdzie nie powiedziałem że miałbyś kogokolwiek oszukać, po prostu za pobraniem często ludzie nie odbierają bo się "rozmyślą" i tyczy się to wszystkiego, jednak przy takiej zawartości to po 4 tygodniach w kartonie może już nieźle śmierdzieć.

#8 rocklemon93617

rocklemon93617
  • Terrarysta

Napisany 15 czerwiec 2018 - 05:52

- dział giełda
Widzisz, absolutnie nigdzie nie powiedziałem że miałbyś kogokolwiek oszukać, po prostu za pobraniem często ludzie nie odbierają bo się "rozmyślą" i tyczy się to wszystkiego, jednak przy takiej zawartości to po 4 tygodniach w kartonie może już nieźle śmierdzieć.

Dzięki. Następnym razem nie popełnię tego błędu, ale teraz już nie będę przenosił wszystkiego. Co do wysyłki. Wydaje mi się że zaliczka będzie wystarczającym motywatorem, żeby mieć pewność.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez rocklemon93617, 15 czerwiec 2018 - 05:54.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).