Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

terrarium

nowe terrarium

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 pocemonek

pocemonek
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 27 dni
  • Polska / Łódzkie / Piotrków Trybunalski

Napisany 13 czerwiec 2018 - 14:45

Witam w zwiążku z tym że moje "terrarium" nie nadaje się dla Lamparta zamówiłem nowe od Golden Lizard TERRA ,robi gotowce lub na zamówienie , jest na Fb :) jest yyyy pierwsza klasa !!!  :) oświetlenie led i podłączenia pod żarówkę grzewczą i Uv , zamówiłem 120 na 60 na 60 boki siatka przód szyba  na zameczek :) teraz tylko urządzić je odpowiednio i nasz lampart będzie się mógł przeprowadzać :) mam nadzieję że jest odpowiednie dla.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Edytowany przez pocemonek, 13 czerwiec 2018 - 14:46.

Podobne tematy: nowe terrarium     x

#2 Diplodokus

Diplodokus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1019 dni
  • Polska / Warmińsko-mazurskie

Napisany 13 czerwiec 2018 - 18:26

w związku z tym że moje "terrarium" nie nadaje się dla Lamparta zamówiłem nowe

A to nie jest przypadkiem terrarium wertykalne? Bardziej dla tropikalnych gadzin, typu orzęsek, kameleon. Lampartowi sprawiłbym raczej szersze i dłuższe niż, jak w tym przypadku, wyższe.

Ledy mogą się przydać do "udawania dnia", na noc polecam słabą czerwoną iluminację [ 1 Wattowa żarówka diodowa GU10 maksymalnie, bo to jakieś 10W normalnej.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Diplodokus, 13 czerwiec 2018 - 18:55.

#3 pocemonek

pocemonek
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 27 dni
  • Polska / Łódzkie / Piotrków Trybunalski

Napisany 14 czerwiec 2018 - 02:27

Kameleon Lamparci  :-D  :-D  :-D  :mrgreen:  napisałem Lampart ale chodzi o Kam.Lamparciego :)  więc.... myślę że będzie ok jak sądzisz ?  :-P

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).