Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

wybór zwierzęcia

Legwan czy Agama kolnierzysta a może scynk?

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 MonikaSiara

MonikaSiara
  • Terrarysta
  • Z nami od: 594 dni

Napisany 12 czerwiec 2018 - 20:55

Hey ;)od niedawna zaczęłam przygodę z terrarystyka na początek zaczęłam od węży i zakupiłam malutka Zuzanne (boa tęczowy ) teraz ma około 1.5 roku i ponad metr długości ; )wąż rośnie jak na drożdżach karmiona często tylko żywym pokarmem (nigdy nie odmówiła )zołza wyrosla juz z terazniejszego terra wiec zbudowałem dla niej nowe większe terrarium 120/60/40 .

Wracając do tematu... mam terrarium przejściowe szklane 60/40/40 do którego chciałabym zakupić jakąś z wyżej wymienionych jaszczurek.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez MonikaSiara, 12 czerwiec 2018 - 21:24.

Podobne tematy: Legwan czy Agama kolnierzysta a może scynk?     x

#2 hubix557

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 341 dni
  • Polska / Śląskie / Siemianowice Śląskie

Napisany 12 czerwiec 2018 - 21:35

Dla każdego zwierzęcia musisz poświęcić codzienną uwagę, w miarę możliwości. Obydwie jaszczurki które podałeś czyli legwan i agama, to wymagające i ciężkie w hodowli jaszczurki. Wymagają one dużego poświęcenia i bardzo dobrych warunków jak i niesamowicie dużo miejsca. Terrarium które podałeś nie nadaje się dla żadnej z tych jaszczurek, poza tym są to duże jaszczurki, tym bardziej legwan, dorosły osobnik byłby w stanie zabić swoim ogonem 4 letnie dziecko. Poza tym najpierw zorganizuj sobie terrarium.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 filogrzybek2005

filogrzybek2005
  • Terrarysta
  • Z nami od: 413 dni

Napisany 12 czerwiec 2018 - 22:01

Jeżeli nie zależy ci na braniu na ręce to felsuma madagaskarska jest naprawdę świetna w obserwacji , dla młodej felsumy na miesiąc dwa wystarczy , potem musisz pójść w wysokość

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Edytowany przez filogrzybek2005, 12 czerwiec 2018 - 22:02.

#4 MonikaSiara

MonikaSiara
  • Terrarysta
  • Z nami od: 594 dni

Napisany 13 czerwiec 2018 - 02:02

[quote name="hubix557" post="1853622" timestamp="1528835758"]

Dla każdego zwierzęcia musisz poświęcić codzienną uwagę, w miarę możliwości. Obydwie jaszczurki które podałeś czyli legwan i agama, to wymagające i ciężkie w hodowli jaszczurki. Wymagają one dużego poświęcenia i bardzo dobrych warunków jak i niesamowicie dużo miejsca. Terrarium które podałeś nie nadaje się dla żadnej z tych jaszczurek, poza tym są to duże jaszczurki, tym bardziej legwan, dorosły osobnik byłby w stanie zabić swoim ogonem 4 letnie dziecko. Poza tym.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#5 hubix557

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 341 dni
  • Polska / Śląskie / Siemianowice Śląskie

Napisany 13 czerwiec 2018 - 02:04

[quote name="MonikaSiara" post="1853636" timestamp="1528851734"][quote name="hubix557" post="1853622" timestamp="1528835758"]Dla każdego zwierzęcia musisz poświęcić codzienną uwagę, w miarę możliwości. Obydwie jaszczurki które podałeś czyli legwan i agama, to wymagające i ciężkie w hodowli jaszczurki. Wymagają one dużego poświęcenia i bardzo dobrych warunków jak i niesamowicie dużo miejsca. Terrarium które podałeś nie nadaje się dla żadnej z tych jaszczurek, poza tym są to duże jaszczurki, tym bardziej legwan, dorosły osobnik byłby w stanie zabić swoim ogonem 4 letnie dziecko......................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).