Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

terrarium - fotorelacje

Montaż świetlówki

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 HotSnow

HotSnow
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 30 dni
  • Polska / Lubuskie / Nowa Sól

Napisany 17 maj 2018 - 21:57

Hej. Dużo osób poleciło mi świetlówki zamiast kompaktów w terrarium 110x50x50. Dla Agamy Brodatej lub Karłowatej (jeszcze nie podjąłem decyzji). I jako że jestem zielony w sprawie świetlówek dlatego mam zapytanie do was. Planuje zakupić jakąś repti glo świetlówke lub Świetlówka UVB T5 Desert 14% 39W 850mm HIGH OUTPUT DRAGON ARCADIA i dodatkowo Odbłyśnik do świetlówki 850mm T5 39W ARCADIA. Tu linki z pierwszego lepszego sklepu

http://www.terrasklep.pl/mobile.php?960,swietlowka-uvb-t5-desert-14-39w-850mm-high-output-dragon-arcadia   http://www.terrasklep.pl/mobile.php?954,odblysnik-do-swietlowki-850mm-t5-39w-arcadia

.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

• Załączony plik  1.jpg   39,4K   5 pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   27,34K   5 pobrań
  • Załączony plik  3.png   490,89K   5 pobrań
  • Załączony plik  rept.jpg   6,42K   5 pobrań

Podobne tematy: Montaż świetlówki     x

#2 Vulpes90

Vulpes90

Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Moderator
  • Z nami od: 2717 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 19 maj 2018 - 11:36

Do tego terrarium to raczej tylko agama karłowata, zwykła agama będzie miała za ciasno.

Co do świetlówek, to Arcadia T5 12% z reflektorem w zupełności wystarczy, 14% jest raczej do wyższych terrariów 70 cm i wyższych. Świetlówki T5 wymagają niestety statecznika, więc nie zamontujesz tak jak na podanym filmiku. Statecznik musi być do świetlówek T5 i posiadać tyle samo watów co lampa którą kupujesz (ilość watów zależy od długości świetlówki, np. dla świetlówki 85.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

#3 HotSnow

HotSnow
  • Nowy terrarysta

Napisany 19 maj 2018 - 11:39

Dzięki mega za odpowiedź

#4 Vulpes90

Vulpes90

Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Moderator
  • Z nami od: 2717 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 19 maj 2018 - 11:43

Jakby coś było jeszcze niejasne, albo inny statecznik itd. to pytaj śmiało ;)

#5 HotSnow

HotSnow
  • Nowy terrarysta

Napisany 19 maj 2018 - 11:56

To odbłyśnik musi być wielkości świetlówki i co do wyboru długości też muszę uwzględnić że muszę mieć miejsce na stateczniki z obu stron?

#6 HotSnow

HotSnow
  • Nowy terrarysta

Napisany 19 maj 2018 - 13:12

Dobra mniejsza jak na spokojnie w domu usiadłem to ogarnąłem :)

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).