Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

warunki hodowli

Ułożenie Kabla grzewczego

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Prostox3

Prostox3
  • Terrarysta
  • Z nami od: 54 dni
  • Polska / Lubelskie / Kraśnik

Napisany 14 maj 2018 - 13:32

Siemano, jestem w trakcie kupna regału gdyż się przeprowadzam, będzie miał wymiar 80x180 cm, półek jest 5 ale dla ptaszników bedzie dwie, bo nie mam ich dużo. Zamierzam dać matę zagrzejnikową, a na nią przykleić kabel grzewczy w odstępach ok. 15-20 cm na tych 2 półkach. Czy Wystarczy taki kabel 50W aby wytworzyć dobre warunki z tyłu terrarium oraz w moczboxach? ok 27-28 stopni? 

Podobne tematy: Ułożenie Kabla grzewczego     x

#2 Sutbomber

Sutbomber
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2021 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 15 maj 2018 - 08:27

ciężko Ci doradzić bo nie napisałeś co będzie na reszcie półek. Kabel na macie lub na odwrót może wywołać pożar nie wiem jaki masz w tym cel ale odradzam takich łączeń lepiej dać jeden mocniejszy dobrze rozprowadzony niż dwa słabe zbyt blisko siebie! No i w sumie nie wiadomo czy chcesz mieć tam rack system czy terraria czy moczboxy

#3 Prostox3

Prostox3
  • Terrarysta
  • Z nami od: 54 dni
  • Polska / Lubelskie / Kraśnik

Napisany 15 maj 2018 - 08:31

na razie jedno szklane 30x30x25, 6 moczboxow. Kabel chce mieć na 2 półkach, na wyższych będą zupełnie inne rzeczy już, nie związane z terra. Coś w stylu jak Zając budował swoj regał na ptaszniki, dał matę za grzejnikową a na nią kabel grzewczy, przykleił go taśmą aluminiową. 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).