Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

żywienie

Drzewołaz karmienie

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Szkoper

Szkoper
  • Terrarysta
  • Z nami od: 738 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 06 kwiecień 2018 - 20:52

Cześć, 

Możecie poradzić mi jak karmicie swoje żaby muszkami owocówkami aby nie rozchodziły się po całym mieszaniu? Żona nie daje mi spokoju. Myślałem nad schłodzeniem ich w lodówce ale nie chce ich zmrozić i zabić larw. Będę wdzięczny za pomoc i radę.

Podobne tematy: Drzewołaz karmienie     x

#2 docfaq W hodowli

docfaq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 154 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 07 kwiecień 2018 - 06:35

Parę minut w lodówce to dobre rozwiązanie, nie zabije ich tylko zwolni metabolizm, przez co będą wolniejsze lub w ogóle nie będą się poruszać. Na larwy wpłynie to tak samo, po prostu nie pomyl zamrażarki z lodówką. ;)

#3 MikeB W hodowli

MikeB

Człowiek encyklopedia

• Pomocny
  • Z nami od: 2622 dni
  • Canada

Napisany 07 kwiecień 2018 - 18:52

Kiedys mialem podobny problem z karmieniem malym swierszczem  I muszkami owocowymi swoich mlodziutkich frynosom. Zastosowalem rozwiazanie tzw "feeding station"  czyli stacji karmienia. 

Uzywalem szklanej buteleczki z korkiem od zakraplacza. Usunalem korek I w jego miejsce wlozylem slomke do picia ktorej gorna czesc byla wygieta pod katem prostym. slomka w buteleczce siegala mniej wiecej do polowy wysokosci. 

Tak wlasnie wygladal moj karmnik. Teraz nalezy przeniesc muszki do butelki, butelke zatkac korkiem ze slomka I taki.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).