Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

Martwe jeden różek, co to może być? HELP !

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 ProoAssassyn W hodowli

ProoAssassyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1257 dni
  • Polska / Śląskie / Skoczów

Napisany 21 luty 2018 - 14:45

Zajmuję się aksami już jakiś czas i sam często pomagałem ale z tym spotykam się pierwszy raz, aksolotl przez jakiś czas leżał jeszcze wygięty i się kompletnie nie ruszał, trafiła do zasolonej wody i do lodówki, nie mam pomysłu, czekam, chciałem tylko dowiedzieć się co to jest, czym może być spowodowane i czy macie jakieś pomysły pomocy lepszej niż lodówkowanie (po za roztworem Holtfretera, ponieważ niestety na tą chwilę nie mam.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Edytowany przez ProoAssassyn, 21 luty 2018 - 14:51.

Podobne tematy: Martwe jeden różek, co to może być? HELP !     x

#2 MER 1

MER
  • Pomocny
  • Z nami od: 2874 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Koszalin

Napisany 21 luty 2018 - 19:50

Pleśniawka i to ładnie wyhodowana.

Większość składników roztworu Holtfr. kupisz w sklepie. Zrób z tego co dostaniesz.

http://www.terrarium.pl/topic/481861-jak-zrobic-roztwor-holtfretera/?hl=roztw%C3%B3r+holtfretera

http://www.terrarium.pl/topic/483695-dodatki-do-wody-w-akwarium-slodkowodnym-i-slonawym/?hl=roztw%C3%B3r+holtfretera

Ten biały kłebek postaraj się zdjąć wacikiem na patyczku, ale delikatnie

#3 robert1108

robert1108
  • Pomocny
  • Z nami od: 3241 dni
  • Polska / Warmińsko-mazurskie / Giżycko

Napisany 22 luty 2018 - 07:06

Czy płaz miał towarzystwo w akwarium?Jak lezał wygiety?...rogalik?.Daj wiecej info na temat płaza i to co sie z nim działo w przeciągu ostatnich 2-3 tyg.Jakie stężenie soli było użyte i przez jaki czas.Wiesz ze płaz jest trochę wychudzony.Ma apetyt?

Edytowany przez robert1108, 22 luty 2018 - 07:09.

#4 ProoAssassyn W hodowli

ProoAssassyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1257 dni
  • Polska / Śląskie / Skoczów

Napisany 27 luty 2018 - 23:23

Przepraszam że dopiero teraz ale naprawdę nie mam czasu ostatnio, za dużo pracy, aksolotl był pod opieką dziewczyny przez 3 tygodnie przed tym, z powodu mojego 3 tygodniowego wyjazdu do Włoch, mogłem ją lodówkować, ale pomyślałem, że zajmie się nim dobrze, wyszło tak że jak wróciłem z Rimini aksolotl był w takim stanie jak widzicie, już się regeneruje i widzę poprawy więc u aksa wszystko ok, ale zobaczymy co i jak :/

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).