Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

Ptasznik początek - agresywny

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#21 andrzejt89

andrzejt89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1855 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 12 luty 2018 - 09:23

Swoją drogą hodowla ptaszników nie jest tak skomplikowana jak może się na początku wydawać i trzymanie poe nie wiele się różni od opieki nad braszkami. Po prostu trzeba brać pod uwagę że można zostać ugryzionym i tyle. Nie brać na ręce, karmić dobra karmowka a z opisu gatunkowego można się wszystkiego dowiedzieć o warunkach hodowli i tyle. Powodzenia

Podobne tematy: Ptasznik początek - agresywny     x

#22 Atrax

Atrax
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 5304 dni
  • Polska / Podkarpackie / Sanok

Napisany 12 luty 2018 - 09:26

No właśnie tak samo uważam. Nawet taki diabeł wcielony, jak S. calceatum (swoją droga, opinia bardzo przesadzona), jest bezpieczna, jeśli pomiędzy nią a naszymi palcami jest szyba. Wystarczy nie robić idiotyzmów, a takie zwierzęta można bezpiecznie hodować.

#23 Nonac W hodowli

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4190 dni
  • Polska / Lubelskie / Krasnystaw

Napisany 12 luty 2018 - 15:44

Aż tak bym nie bagatelizował. Nie wiecie kto to to czyta i ile ma lat. Oczywiście, hodowla ptaszników to nie jest inżynieria kosmiczna, każdy się może tego bez problemu nauczyć, tak samo jak jazdy samochodem, motocyklem czy pływania, jak wspomniałem w drugim poście, jazda ferrari w zasadzie nie wiele różni się od jazdy Corsą. Tylko czy warto zaczynać naukę od czegoś co może nam bardzo łatwo zrobić krzywdę. Wszystko jest proste jak się wie co.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Nonac, 12 luty 2018 - 15:50.

#24 Przemoldemol

Przemoldemol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 270 dni
  • Polska / Małopolskie / Myślenice

Napisany 12 luty 2018 - 18:05

Też dodam ,że według mnie branie na ręce jakiegokolwiek ptasznika nawet zwykłego kędziorka to głupota. Chcę zwierzątko do brania na ręce kupuję  pieska czy chomika. W przypadku hodowli ptaszników nie o to chodzi. Stres dla pająka, zagrożenie życia dla pająka i zagrożenie zdrowia hodowcy. Nigdy nie wiesz co zrobi dany osobnik.

#25 Graalon W hodowli

Graalon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 104 dni
  • Polska / Opolskie / Prudnik

Napisany 13 luty 2018 - 18:33

Ja mam chyba szczęście co do ptaszników, żaden naprawdę żaden nie jest agresywny a posiadam sporo afrykańców, itp silnie jadowitych ptaszników. Z natury wolą uciec niż kąsać, byle leżały w spokojnym zaciemnionym miejscu. Zresztą jedynie przy dość dużej Regalisce byłem spocony przy wyciąganiu z terra lecz też nie atakowała tylko biegała po terra nawet Murinus to istny aniołek ani razu nie był agresywny. Wiec chyba mam farta co do mało agresywnych pająków, albo w poprzednim.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#26 scarto55

scarto55
  • Terrarysta
  • Z nami od: 101 dni
  • Polska / Pomorskie / Wejherowo

Napisany 21 luty 2018 - 16:15

Witam
odradzam ci ten plan , zacznij na początek od czegoś spokojnego , nie agresywnego , słabo jadowitego. Ja zaczynałem na gramostola 2 miechy potem gienia bo Rose nie chciała jeść potem dosyć szybko pojawił a się Smithi następnie zdecydowałem się po roku na irminie. Teraz mam dużo większe doświadczenie (i ciągle nazywam nowego) jak i więcej ptaszników II teraz dopiero podjąłem się hodowania poe

#27 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3039 dni
  • United Kingdom

Napisany Wczoraj, 14:15

Ja naiszé troszké inaczej, poniewaz sam zaczynalem od murinów (bo ladne, tanie i bo podolam). Otoz nikt Ci nie powie, czy metalka na start to dobry pomysl dla Ciebie. Jesli jestes osoba odpowiedzialna, opanowana, potrafiaca przewidywac i zachowac spokoj w sytuacjach, gdy podopieczny zrobi cos zaskakujacego - mozesz sprobowac. Jak sie zdecydujesz - zacznij od L1 - L3, wtedy przyzwyczaisz sie do ich sposobu i szybkosci poruszania sie, a zanim Ci sie pierwszy raz "postawi".....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Calmwater, Wczoraj, 14:16.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).