Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

agama brodata - " martwie się o nią "

* * * * * 1 głosów

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi na ten temat

#21 Shadziu

Shadziu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 438 dni
  • United Kingdom

Napisany 18 kwiecień 2017 - 15:19

analiza odchodów 150funtów, a 250 funtów krew :/

Podobne tematy: agama brodata - " martwie się o nią "     x

#22 Shadziu

Shadziu
  • Terrarysta
  • United Kingdom

Napisany 20 kwiecień 2017 - 14:48

mam pytanie moja agama przechodzi kolejna wylinke, czy to możliwe w tak krótkim odstępie czasu (ostatnia 20.3 lub żle oceniłem)? . Chociaż weterynarz powiedział że może się to zdarzyć z powodu otrzymywania suplementów. A z oczkiem nic nie jest to było zabrudzenie, prawdopodobnie z piasku przemyła oczko preparatem i jeszcze jutro kolejna wizyta ( aplikacja maści na skóre )

Załączone pliki

Edytowany przez Shadziu, 20 kwiecień 2017 - 15:21.

#23 jot023 W hodowli

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 931 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 20 kwiecień 2017 - 16:49

Agama nie przechodzi wylinki z całego ciała na raz, jak np. gekony. przechodzą ja na raty i czase trwa to nawet kilka tygodni. Jednak jest jeszcze jedna możliwość - jeżeli była zaniedbana i teraz nadrabia to również wylinka może być częstsza.

#24 SandyB

SandyB
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 31 dni
  • United Kingdom

Napisany 07 maj 2018 - 22:05

Dbaj o nią bo nie wyglada zbyt dobrze. Wiem jakie to koszty w Uk, niestety tydzień temu odeszła moja agamka, która kupiłam od nastolatka który nie potrafił sie nią za bardzo opiekować. Nie miała lampy UV, mieszkała w terrarium pełnym odchodów, nie dostawała witamin i zieleniny... U mnie doszła do siebie, przytyła pięknie,miałam ja pol roku, w tym czasie miała chyba 4 razy wylinkę. Niestety zachorowała nagle i w ciągu 5 dni odeszła.... strasznie nam.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#25 Shadziu

Shadziu
  • Terrarysta
  • United Kingdom

Napisany 08 maj 2018 - 19:40

hejSand ehh zmarła prawie rok temu. :( starałem się wszystko zrobić i majątek wydałem :( brak witamin wapnia uvb karmiona tylko mącznikami ehh co tu gadać kupiłem dorosłą i chciałem się nią zaopiekować ale niestety :(

ale nie poddałem się :) odczekałem troche wziąłem dzidziusia i teraz mam piekną ( znowu ) kobiete :D

ale nie poddałem się :) odczekałem troche wziąłem dzidziusia i teraz mam piekną ( znowu ) kobiete :D

Załączone pliki

#26 SandyB

SandyB
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 31 dni
  • United Kingdom

Napisany 08 maj 2018 - 23:11

O rany, ale ze mńie gapa ;) nie zauważyłam ze Twój post był z ubiegłego roku. Jak to sie stało ze poprzednia Twoja Agama zmarła, co vet stwierdził?

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).