Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Zdjęcie

Ludzie zwariowałem – roztocza sprzedaję:) H. miles

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Kropeks OFFLINE  

Kropeks
  • Polska / Małopolskie / Kraków

Napisany 08 luty 2013 - 13:25

Hypoaspis miles - drapieżne roztocza – 12zł

A kto powinien kupić te roztocza? Hodowcy węży, jaszczurek, pajęczaków, żabek… wszyscy, którym przeszkadzają mięsne muszki i roztocza!

Co jedzą H. miles, albo raczej kogo jedzą:
- jajeczka, larwy i poczwarki tzw. muszki mięsnej,
- wszelkie roztocza,
- skoczogonki,
- nicienie, …

H. Miles sprzedaję na małe miarki Dip 25ml w podłożu mieszanka wermikulitu i torfu.

Wg moich testów taka miarka w zupełności wystarczy do „wyleczenia” terrarium z dorosłą zbożówką.
Pozostawiony otwarty pojemnik z H. Miles w zbiorczym pojemniku, gdzie trzymałem kilkanaście moczboksów z ptasznikami też wystarczył na skuteczne przedostanie się drapieżnego roztocza do pojemników, gdzie były jajeczka muszek mięsnych.

Skutki niepożądane w terrariach – w chwili, kiedy w/w przysmaków zabraknie H. Miles może żerować na jajeczkach, larwach i poczwarkach karmowych muszek, czyli D. hydei, czy też D. melanogaster.
Nie stwierdziłem chęci zjadania i ingerencji w kokony ptaszników, ale będę nadal testował preparat pod tym względem.

Kontakt:
Zapraszam do mojego internetowego sklepu - dane w profilu.
Stacjonarny sklep z parkingiem czynny Pn-Pt 11:00-20:00, Sb-Nd 11:00-16:00 na krakowskich Błoniach - dane i mapka dojazdu w profilu
GG:171961
Tel: 501-737-602

0 terrarystów czyta ten temat

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2014 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).