Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Zdjęcie
- - - - -

Opos krótkoogonowy (Monodelphis domestica)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
13 odpowiedzi na ten temat

#11 Onsen OFFLINE  

Onsen

Stary wyjadacz

• Terrarysta
  • Z nami od: 3226 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 09 kwiecień 2008 - 08:28

Mordd bardzo słusznie,iż zachęcasz do tworzenia opisów w dziale ssaki,gdyż z jednymi jedynymi chomikami karłowatymi nie przedstawia się on zbyt imponująco.Niestety jest tak ,że jeśli nawet ktoś już taki opis zrobi to on ginie i nigdy nie ogląda światła dziennego.Działo się tak już kilka razy więc trzebaby chyba usprawnić jakoś system publikacji .

Chciałabym to wyjaśnić. Opis nie zginął! Jego brak na stronie jest związany z problemem z moim prywatnym komputerem!
Jeśli wyślesz mi jeszcze raz na meila to dzisiaj się pojawi! Jeszcze raz przepraszam!

#12 Gość_Anonymous_* OFFLINE  

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisany 10 kwiecień 2008 - 00:19

mordd, żebym ja jeszcze mial choć chwilę na ogarnięcie tego wszystkiego ... ja opisów na stronę nie mam kiedy zrobić, ale w tej chwili robią mi nową stronkę o gadach więc i będzie dział o ssakach które hoduje a wiec malpy, opos krótkoogonowy, w ciągu trzech miesiecy mam nadzieje doleca kinkajous i opos czterooki. jesli ktos ma pytania konkretne na ich temat to odpowiem jesli bede potrafil.
na razie oprocz tego wiecej ssakow malych nie bedzie. mam koty ktore zajmuja mi mnostwo czasu, hodowla bengali idzie pelna para - zapraszam - www.kotybengalskie.pl a poza tym rozszerzam hodowle o koty Savannah i Safari...

pozdrawiam
ergo

#13 mordd OFFLINE  

mordd

Stary wyjadacz

• Terrarysta
  • Z nami od: 3837 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 13 kwiecień 2008 - 16:58

Niezła kolekcja, wyobrażam sobie ile to pracy...

#14 Gość_Anonymous_* OFFLINE  

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisany 13 kwiecień 2008 - 18:32

nie liczac kotow i wezy ktorych samych mam 100.......... pelen etat

0 terrarystów czyta ten temat

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2014 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).