Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Jak przygotować się na początki z wężem?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Darksalem110

Darksalem110
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 2137 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Chełmno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 June 2018 - 02:05

Witam :) Planuje zakup swojego pierwszego węża zbożowego. Nigdy wcześniej nie miałem węża wiec staram się przed zakupem zdobyć jak najwięcej informacji. Chciałem się zapytać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Jak przygotować się na początki z wężem?     x


#2 czubek

czubek

    Pomocny w działach początkujący ptaszniki i nie tylko

  • Pomocny
  • Z nami od: 4182 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 June 2018 - 07:18

Cześć,

1. można ale lepiej nie robić tego za często (to stresuje zwierzaka), najlepiej było by ograniczyć się do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 hubix557 20

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2468 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 June 2018 - 19:01

1. Możesz go wyciągać, ale raz dziennie to maximum. Takim sposobem będziesz oswajać węża i że tak powiem po jakimś czasie będzie to dla niego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4058 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 June 2018 - 22:17

1. Możesz go wyciągać, ale raz dziennie to maximum. Takim sposobem będziesz oswajać węża i że tak powiem po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 hubix557 20

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2468 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 June 2018 - 23:27

Na podstawie doświadczenia, robiłem tak z większością węży które miałem/mam i wszystko było dobrze. Wiadomo że nie każdy osobnik jest taki sam, ale u mnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.