Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Roztocza u owocówek



Best Answer VisibleNoise, 17 May 2018 - 18:42

1. Idealne warunki :P
2. Nie da się nic zrobić, chociaż jak kupiłam czystą kolonię to nigdy mi się nie pojawiły.
3. Jedynie przekładając pojedynczo......................for more text you need to be logged in. Pleas... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2321 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 May 2018 - 17:29

Mam parę pytań odnośnie roztoczy, które się pojawiają u muszek owocówek:
1. Jaki jest powód ich inwazji?
2. Czy można jakoś przed tym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Roztocza u owocówek     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3878 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 May 2018 - 18:42   Best Answer

1. Idealne warunki :P
2. Nie da się nic zrobić, chociaż jak kupiłam czystą kolonię to nigdy mi się nie pojawiły.
3. Jedynie przekładając pojedynczo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4854 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 May 2018 - 20:04

W moim przypadku roztocza pojawiały się dopiero pod koniec, gdy muszki już wymierały, a pożywka była w miarę sucha, ale też jeszcze eksperymentuję z różnymi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2321 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 May 2018 - 20:50

Ja zawsze jakoś trafiam na hodowle z roztoczami i potem to się przenosi na kolejne. Chyba powinienem spróbować metodę z przekładaniem po jednej muszce. Dzięki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Arrow

Arrow
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7527 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2018 - 07:25

Hej,

 

w zasadzie z roztoczami największy problem jest w przypadku hydei - bo tutaj czas rozwoju jest znacznie dłuższy, niż w przypadku melanogasterow.

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.