Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący jaszczurki

- - - - -  
Nowa koleżanka Lucjana zza szyby - Alara - gekon lamparci i pytania o terrarium, karmę i odmianę barwną




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Diplodokus

Diplodokus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3152 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 April 2018 - 20:29

Witam, dawno się nie odzywałem, bo Lucjan [gekon orzęsiony] chowa się bardzo ładnie, co pewnie niektórzy z Was obserwują na jego fanpejdżu.

Piszę, bo ponad......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Nowa koleżanka Lucjana zza szyby - Alara - gekon lamparci i pytania o terrarium, karmę i odmianę barwną     x


#2 filogrzybek2005

filogrzybek2005
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2541 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 April 2018 - 20:34

Maczniki raczej średnie , może spróbuj karaczany jakąś małą odmianę , np szare

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


#3 Diplodokus

Diplodokus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3152 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 April 2018 - 20:41

@[member='filogrzybek2005'] Naczytałem się, jak zwykle, zanim zdecydowałem się na nowego domownika. "Wszyscy wszędzie" piszą i mówią o mączniku, że to taka oczywista karma, stąd moje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 filogrzybek2005

filogrzybek2005
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2541 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 April 2018 - 06:39

@[member='filogrzybek2005'] Naczytałem się, jak zwykle, zanim zdecydowałem się na nowego domownika. "Wszyscy wszędzie" piszą i mówią o mączniku, że to taka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2342 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 April 2018 - 07:31

Powiem Ci, że z głodówkowym zmuszaniem gekona lamparciego może być różnie. Jaszczurki te bez jedzenia wytrzymują bez problemu miesiąc i pewnie dłużej. Ja swoich do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Diplodokus

Diplodokus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3152 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 April 2018 - 09:08

W porządku, dzięki za opinię chłopaki. Jestem w stanie utrzymać ok 100 świerszczy przy życiu  przez maksymalny czas, bez kanibalizmu itd, bo ogarniam je dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Puziek

Puziek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3341 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 April 2018 - 09:09

To terrarium to takie totalne minimum dla jednego osobnika :) Co do jedzenia mączników to każdy gekon ma swoje upodobania, u mnie też nie wszystkie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3037 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 April 2018 - 10:12

Terrarium to takie minimalne, ale dla jednego wystarczy.

Co do diety, mozesz sprobowac dorzucic szarancze. Tez jest zdrowa, a gekony ja lubia, byle nie byla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 sebekol

sebekol

    Moderator w działach gekony i gekon lamparci

  • Moderator
  • Z nami od: 5799 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2018 - 10:47

Terrarium ok, mącznik ok. Odmianę mogę określić jak pokażesz lepsze zdjęcie. Od góry, w dobrym świetle.







#10 Diplodokus

Diplodokus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3152 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 April 2018 - 02:32

@[member='sebekol'] 




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.