Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Jaja aksolotli- co dalej?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 nataliai4romany

nataliai4romany
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2565 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 April 2018 - 22:05

Właśnie zauważyłam, że Romany wcale nie się chłopakami!

W akwarium jest "ich" trzech. Na rurkach od napowietrzenia i roślinkach są jaja.

 

Jestem w totalnym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaja aksolotli- co dalej?     x


#2 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4788 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2018 - 00:27

Jakakolwiek

 zmiane temperatury nalezy robic stopniowo. Skokowa zmiana moze byc bardzo niebezpieczna dla mlodych. Temperatura dla mlodych nie powinna odbiegac od temperatury wody dla doroslych.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 rafi84

rafi84
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3644 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2018 - 20:51

Ja odsysałem wężykiem, mimo że duża część jaj była oklejona piaskiem to i tak większość się wykluła. Z tego co pamiętam młode wykluwają się po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 MER

MER

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 4984 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 April 2018 - 23:04

Ile możesz zbierz i wyrzuć. Wykluwają się po ~14 dniach.

Nie wyzbierasz wszystkiego i sporo się wykluje po kątach.

Prawidłowo powinnaś odłowić każdego z osobna......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 nataliai4romany

nataliai4romany
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2565 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 April 2018 - 07:03

Sporo kiedyś czytałam o rozmnażaniu ich i z tego co pamietam to muszą mieć odpowiedni pokarm, odpowiednio natlenioną wodę, odpowiednie pH wody itd
Niby u......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 nataliai4romany

nataliai4romany
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2565 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 April 2018 - 11:08

Apropos jedzenia- w związku z prowadzeniem sklepu wędkarskiego mam robaki (z pierwszej ręki najlepsze ;)
Czy karmicie artemią mrożoną?

Piszecie o pince- ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 MER

MER

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 4984 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 April 2018 - 23:14

Pinca, białe robaki  kłódki, i inne "wąsiuny" są tłuste, a te jako pokarm podstawowy są nie wskazane. Axolotle się zapasą.

Jak pisałem, młode Axolki karmimy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 robert1108

robert1108

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 5352 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Giżycko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 April 2018 - 22:18

Jakakolwiek

 zmiane temperatury nalezy robic stopniowo. Skokowa zmiana moze byc bardzo niebezpieczna dla mlodych. Temperatura dla mlodych nie powinna......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by robert1108, 21 April 2018 - 22:19.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.