Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Jak oswoić gekona lamparciego?



  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 Lexi4444

Lexi4444
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3820 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 21:07

Brałam (podstawialam mu rękę- nie na sile) kilka razy gekona na ręce. Teraz jak podstawiam rękę to ucieka na około i chowa sie tak ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Jak oswoić gekona lamparciego?     x


#2 hascoderm

hascoderm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3973 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 21:23

Gekon to nie pies ani kot, przyzwyczai się w swoim czasie.

Nigdy nie wkładaj ręki tak by była nad gekonem ponieważ czuje się zagrożony i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Lexi4444

Lexi4444
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3820 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 21:50

Do tej pory podstawialam mu rękę pod głowę nie dotykając jej. Nie uciekał plochliwie tylko powoli wiec chyba cierpliwość duzo da. Dziękuje za pomoc Lexi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 hascoderm

hascoderm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3973 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 21:54

Wiesz co moja starsza od razu juz była oswojona bo od małego do tej pory gdy otwieram terra bo widze że siedzi i czeka aż......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Lexi4444

Lexi4444
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3820 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 22:02

Tydzien temu jak ją trzymałam to znienacka skoczyła na tło. Nie wiem dlaczego nie powinno ja nic przestraszyć moze takie ma humorki :)


#6 hascoderm

hascoderm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3973 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 22:04

To nturalne zachowanie, nie jest oswojona dzikuska też skacze ale za to nie syczy.

Jeśli skacze to nie chce byc w tym momencie rana na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Lexi4444

Lexi4444
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3820 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 22:11



#8 hascoderm

hascoderm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3973 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 22:16

To glina i piasek ja ci tego nie polecam jak widzisz na końcu trudno sie czyści takie coś i jest bardzo zbity i twardy więc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Lexi4444

Lexi4444
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3820 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 22:22

Do tej pory używałam chipsów kokosowych. Nie chce używać piasku jak na filmie tylko drewienka bukowe. Trochę mam problem bo juz zamówiłam glinę. A jakbym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 hascoderm

hascoderm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3973 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 November 2013 - 22:24

Zawsze jest takie ryzyko na arzie próbuj z gliną, wiesz każdy terrarysta musi uczyć się na własnych błędach...

Może zrób kryjówkę ale troche dalej od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.